Metapol - Jakub Polczyk 98-300 Wieluń, ul. Sieradzka 70 tel. 43 843 21 51
Zapraszamy codziennie 7.30-16.00, soboty 7.30-13.00
DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER DUET Firma Metapol świadczy mobilnie usługi depilacji laserowej najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem diodowym.
Zakup lasera współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zabiegi oferujemy zarówno dla osób prywatnych jak i we współpracy z gabinetami kosmetycznymi i klinikami medycyny estetycznej. Laser diodowy Light Sheer Duet wyposażony jest w dwie głowice zabiegowe, co daje możliwość wykonania precyzyjnej, skutecznej i szybkiej depilacji laserowej. Light Sheer Duet działa bezinwazyjnie i nie pozostawia blizn. Skuteczność zabiegu jest zależna od koloru włosów, im ciemniejsza barwa włosów tym lepszy efekt. Zasada działania lasera diodowego LightSheer polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Jest ono absorbowane przez melaninę włosa, co powoduje wytworzenie się ciepła i niszczenie komórek odżywczych włosa.